Par kompaniju

Kompānija “VIS Grupa SV” ir zivju pārstrādes piedevu un garšvielu maisījumu ražotājs kopš 1999.gada. Mūsu galvenā produkcija – tie ir piedevu un garšvielu maisījumi siļķu nogatavināšanai, ieskaitot nogatavinātājus tradicionālajiem siļķes “Matje” preserviem. Mēs savu produkciju piegādājam zivju pārstrādes uzņēmumiem un cehiem Baltijā un Krievijā.

Bez tradicionālajiem siļķu nogatavinātājiem mēs piedāvājam arī citus produktus, ko izmanto zivju pārstrādē: piedevu un garšvielu maisījumus nogatavināšanai, sālīšanai, kā arī citas tehnoloģiskās piedevas; nogatavinātājus skumbrijai, maisījumus majonēzes un mērču ražošanai, pikantus garšvielu maisījumus.

Mūsu garšvielu maisījumi un piedevas tiek izmantoti dažāda veida siļķu preservu un siļķu fileju produkcijas (“Matje”, klasiskais vājais sālījums, pikantais), skumbrijas fileju produkcijas un citu veidu zivju ražošanā.

Visu mūsu piedāvāto produkciju ir izstrādājuši mūsu kompānijas speciālisti. Mūsu ražotne atrodas pils. Daugavpilī, Latvijā. Mums ir ilggadēja darba pieredze, sadarbībojoties ar reģiona zivju pārstrādes uzņēmumiem, un mēs sniedzam tehnoloģisku un konsultatīvu atbalstu saviem klientiem.

Mūsu kompānija pastāvīgi strādā pie jaunu produktu izstrādes un jau esošo pilnveides. Mūsu garšvielu un piedevu maisījumi jums palīdzēs pilnveidot jūsu zivju produkcijas garšu un kvalitāti ilgstošā to uzglabāšanas laika posmā, kā arī palīdzēs uzlabot ekonomiskos rādītājus. Mēs esam gatavi arī piedāvāt garšvielas un maisījumus nogatavināšanai un tehnoloģiskās piedevas, kas nesatur glutamātu un konservantus.

Mēs esam gatavi ar jums apspriest jūsu ražošanas īpatnības un jūsu ražotos produktus, rast nepieciešamos risinājumus atbilstoši jūsu uzņēmuma vajadzībām, sniegt tehnoloģiska rakstura konsultācijas.

Mēs arī sniegsim tehnoloģisku atbalstu mūsu garšvielu maisījumu un piedevu pielietojuma apguvei jūsu ražotnēs. Mēs jums palīdzēsim jauna produkta paraugu izgatavošanā un personāla apmācīšanā darbam ar mūsu garšvielu un piedevu maisījumiem jūsu uzņēmumā.

Visa mūsu produkcija ir sertificēta Eiropas Savienībā un Krievijā.

Sīkākas informācijas saņemšanai par mūsu produktiem un sadarbības iespējām ar mums sazinieties pa tālr. nr. 371 29550672; email: info@visgrupa.lv